Полтавські аграрії на святі «День механіка-2015»

На базі навчального центру ХНТУСГ імені П. Василенка (Харківська обл., Харківський район, сел. Першотравневе) 17 вересня 2015 року відбулося щорічне регіональне свято «День механіка-2015».
Семінар-свято проводився з метою:
• обміну науково-технічною інформацією вчених, інженерів та виробничників у галузі механізації виробництва сільськогосподарської продукції;
• підвищення кваліфікації спеціалістів АПК та активізації до набуття знань студентами;
• зміцнення контактів студентської молоді, підвищення уваги місцевих органів виконавчої влади, фахових підприємств до проблем аграрної освіти та науки;
• удосконалення форми та наповнення навчального процесу підготовки інженерів-механіків;
• популяризації професії інженер-механік.
У програмі семінару-свята передбачалося проведення конкурсів серед студентів ВНЗ Східного регіону України: «Кращий з теорії інженерних рішень», «Кращий фахівець із виконання оранки», «Кращий фахівець із виконання обробітку міжрядь», «Кращий налагоджувач», «Кращий водій», «Кращий фахівець з конструкції техніки», «Кращий діагност», «Кращий технік».
Від ВНЗ були запрошені: Полтавська державна аграрна академія, Сумський національний аграрний університет, Вовчанський технікум механізації сільського господарства ХНТУСГ, Красноградський технікум механізації сільського господарства імені Ф.Я. Тимошенко, Лозівська філія автодорожнього технікуму, Липковатівський аграрний коледж, Харківський машинобудівний коледж, Харківський автомобільно-дорожній технікум, Харківський індустріально-педагогічний технікум, а також провідні виробники сільськогосподарської техніки та насіннєвого матеріалу:          ПАТ «ХТЗ», ПАТ «Завод імені Фрунзе», ТОВ «Украгрозапчасть», ТОВ «Лозівський ковальсько-механічний завод» ІГ УПЕК, Торговий дім «АВТОДВОР», Харківська агропромислова спілка, ТОВ «Техніка та технології», «ТЕХНОТОРГ», Німецький аграрний центр в Україні, Інститут рослинництва імені В.Я. Юр’єва НААН України, Інститут овочівництва та баштанництва НААН України, ТОВ агрофірма «Пісчанська» та інші.

Полтавську делегацію представляли декан факультету, к.т.н., професор Дудніков І. А., ст. викладач кафедри «Машиновикористання і ВН» Сівцов О. В. та студенти Сухомлин Валерій Сергійович, Камуз Максим Валентинович, Савченко Назарій Костянтинович, Шмиголь Владислав Костянтинович, Сердюк Владислав Іванович, Василенко Євгеній Вікторович, Бабич Владислав Вікторович, Мацківський Ігор Вікторович, Роман Сергій Сергійович та Мацківський Роман Вікторович.