Продовження циклу підвищення кваліфікації «Прогресильне викладання: складові системи якості вищої освіти»

22 березня 2023 року команда кафедри менеджменту ім. І.А. Маркіної  ПДАУ вкотре долучилася до курсу підвищення кваліфікації «Прогресильне викладання: складові системи якості вищої освіти» від ГО «Прогресильні»     Спікерами сьогоднішнього заходу були:
      ✔ Ольга БЕРШАДСЬКА – освітня тренерка та консультантка, викладачка Національного університету «Києво-Могилянська академія», тема виступу: «Інституційне забезпечення якості освітнього процесу: становлення та розвиток»
     ✔ Максим ПОЧЕБУТ– віце-президент Асоціації ІТ Ukraine з питань освіти, Chief Learning Officer в Sigma Software Group, тема виступу:  «Зміст освітньої програми: вимоги ринку праці та актуалізація». Так буде і цієї середи на продовженні циклу підвищення кваліфікації «Прогресильне викладання: складові системи якості вищої освіти».
     Дякуємо спікерам за актуальні знання та змістовні доповіді! Чекаємо нової зустрічі!