Профорієнтація на підготовчих курсах для вступників Полтавської державної аграрної академії

Подальша освіта випускника школи – це нагальне питання як для самого випускника, так і для його батьків. Який заклад вищої освіти обрати для вступу, де продовжувати навчання – це турбує кожного випускника школи.

Тому завідувачка підготовчих курсів Полтавської державної аграрної академії Наталія Локес провела профорієнтаційний захід для вступників. На зустріч із учнями був запрошений Євген Кончаковський, к. е. н., доц., заступник відповідального секретаря приймальної комісії ПДАА, який ознайомив присутніх із особливостями цьогорічного вступу до академії, відповів на ряд запитань і запросив випускників шкіл взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді ПДАА.