Профорієнтаційна робота кафедри харчових технологій

Викладачами кафедри харчових технологій ведеться активна профорієнтаційна робота серед школярів випускних класів м. Полтава.
24 жовтня 2023 кафедра харчових технологій гостинно зустрічала  в Полтавському державному аграрному університеті учнів 11-А класу  Ліцею №33 Полтавської міської ради разом із класним керівником Надією ПРОКОПЧУК.

На початку своєї екскурсії студенти відвідали Народний музей історії  ПДАУ та прослухали цікаву розповідь директорки музею  Наталії ЛОКЕС про віхи розвитку та становлення університету. Ознайомилися із експонатами, які становлять історичну, наукову та мистецьку цінність.

На кафедрі харчових технологій завідувачка кафедри Ніна БУДНИК показала облаштування кафедри, навчальні лабораторії, їх матеріальне забезпечення,  розповіла про особливості підготовки фахівців спеціальностей 181 «Харчові технології»  і 241 «Готельно-ресторанна справа».

Доценти кафедри Євгенія ХМЕЛЬНИЦЬКА та Вікторія ШЕЛУДЬКО провели майстер-клас із виготовлення мармеладу із натуральної рослинної сировини.

Після виготовлення мармеладу учні мали можливість продегустувати готовий продукт, оцінити його якість та переваги.

Під час спілкування учні цікавилися особливостями навчання в ПДАУ,   умовами проживання та побуту, можливістю займатися спортом та проведенням дозвілля. Зустріч пройшла в дружній, невимушеній атмосфері.