Профорієнтаційна робота кафедри Менеджменту

21 жовтня 2019 року за ініціативи кафедри менеджменту та в рамках профорієнтаційної роботи відбулася товариська зустріч з мініфутболу між ФК «Молодь» Полтавської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату № 1 та командою факультету економіки та менеджменту Полтавської державної аграрної академії. Після закінчення матчу відбулася церемонія нагородження команд.

Нашим гостям була запропонована екскурсія територією академії. Крім того, для учнів гостинно відчинили двері Народний музей академії та музей гир. У привітних аудиторіях закладу вищої освіти гостей зустрічали викладачі кафедри, які акцентували увагу на важливості здобуття освіти за спеціальністю «Менеджмент».

Наші гості отримали надзвичайні позитивні емоції від атмосфери, яку створили викладачі кафедри менеджменту.

Приєднуйся до успішних!