Профорієнтаційна робота викладачів кафедри землеробства і агрохімії ім. В.І. Сазанова зі спеціальності 193 Геодезія та землеустрій

24 березня 2023 року гарант освітньо-професійної програми Геодезія та землеустрій спеціальності 193 Геодезія та землеустрій Вадим ЧУВПИЛО та провідні викладачі, що забезпечують реалізацію програми у освітньому процесі - Сергій ШЕВЧУК  та Оксана ЛАСЛО  відвідали ВСП "Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ" та ознайомили випускників із особливостями та перевагами здобуття вищої освіти за спеціальністю 193 Геодезія та землеустрій у Полтавському державному аграрному університеті.

Студенти дізналися про особливості вступної кампанії 2023 року, можливості і перспективи у майбутній професії, особливості використання сучасного обладнання у сфері геодезичних вимірювань.

Зустріч пройшла у позитивній атмосфері з безліччю запитань як з боку студентів так і викладачів коледжу.