Програма підвищення кваліфікації «Методи активізації навчального процесу: сучасні тренди»

Шановні колеги!

Чи замислювались ви колись над тим, що у сучасному освітньому процесі пасивні методи навчання поступово втрачають свою ефективність? Відчували, що у студентів падає інтерес до навчального процесу та не знали, що з цим робити? Хочете урізноманітнити процес навчання та тримати увагу студентів протягом заняття?

Якщо ці питання все ще актуальні для вас, то долучайтеся до навчання за програмою підвищення кваліфікації «Методи активізації навчального процесу: сучасні тренди». На програмі ви дізнаєтесь про особливості застосування ігрових методик у навчальному процесі; оволодієте технологією створення історій для викладання дисциплін; ознайомитесь із методами організації командної роботи; дізнаєтесь про сучасні техніки візуалізації навчального матеріалу тощо.

Детальна інформація