Привітання факультету підготовки іноземних громадян

 

Деканат факультету підготовки іноземних громадян щиро вітає усіх із Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.
Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Бажаємо усім студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, що ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожного.

Найщиріші слова вітання – викладачам, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави, готують спеціалістів для інших країн світу. Ваша мудрість і великодушність, ваші знання і досвід залишаються з ними на все життя.

1 вересня цього року об’єднує в собі два свята – День знань і священне свято усіх мусульман світу – Ид аль-Адха, або День жертвоприношення. Як розповідається в Корані, до пророка Ібрагіма явився ангел, який передав веління Аллаха принести в жертву сина, щоб випробувати його віру. Ібрагім підкорився велінню Аллаха і почав готуватися до жертвоприношення. В останній момент, коли кінжал було занесено над сином, Аллах зробив так, що замість сина у жертву було принесено барана. Ібрагім був благословен, оскільки його віра пройшла випробовування. Отже, у свято Ид аль-Адха вважається обов’язковим для всіх мусульман принести в жертву Аллаху молодого барана, корову чи верблюда. Жертву ділять на три частини: першу господар дому залишає собі, другу жертвує громаді, а третю роздає на вулиці нужденним. Саме тому свято Ид аль-Адха називають ще і днем милосердя, днем заборони проливати людську кров.

Від щирого серця бажаємо усім мусульманам щасливого і мирного свята Ид аль-Адха! Ід мубарак!