Ресурсний центр зі сталого розвитку відтепер офіційно запрацював у стінах Полтавської державної аграрної академії

15 квітня у Полтавській державній аграрній академії відкрився Ресурсний центр зі сталого розвитку. Цей осередок об'єднає студентів, аспірантів та викладачів навколо проблем розвитку сільських територій та громад. За цим напрямком академія вже давно співпрацює з Проектом «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Більше про діяльність новоствореного центру – у наступному сюжеті.
Перерізанням символічної червоної стрічки у Полтавській державній аграрній академії відкривають новий Ресурсний центр сталого розвитку. Відтепер у цьому приміщенні збиратиметься ініціативна молодь, яка має безліч планів та ідей стосовно вирішення проблем сільських територій. У його появі навчальному закладу допомогли представники проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».
/Галина Бут, координатор Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» у Полтавській області
Спочатку наші відносини ми налагоджували із сільськими громадами, районами, і на базі цих районів створювалися ресурсні центри. Але потім час підказав нам, що треба залучати до нашої справи молодих та талановитих. Тому ми запропонували для співпраці нашим вишам/
У Полтавській державній аграрній академії залюбки відгукнулися на цей заклик. Разом із її студентами та викладачами представники проекту влаштовували різноманітні просвітницькі заходи.
/Олександр Галич, декан факультету економіки та менеджменту ПДАА
Проект нам і до цього допомагав і методичним матеріалом, і ілюстрованим матеріалом. Просто вже обсяг цього матеріалу став достатнім, щоб це зібрати в одному приміщенні і можна було в одному місці зібратися і бачити цей матеріал, і використовувати цю діяльність, залучати не тільки студентів, а й аспірантів, які займаються науковою роботою, пишуть дисертації на цю тему/
В академії студенти перших-других курсів вивчають дисципліну «Сталий розвиток сільських територій». У її рамках створюють власні проекти, пропонують шляхи вирішення основних проблем на селі, аналізують роботу сільських рад.
/Наталія Дем'яненко, доцент кафедри бізнес-адміністрування та права ПДАА
Наші студенти в рамках проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» неодноразово ставали переможцями та були нагороджені поїздками в мальовничі куточки нашої країни Закарпаття, де вони ознайомилися із роботою громади, і крім того, що відпочивали, перейняли цінний практичний досвід/
Ми переконані, що новий ресурсний центр допоможе ще більше розкрити потенціал студентів у цьому напрямку.

Статтю підготувала помічник ректора, Тетяна Бардіна (за матеріалами Телеканалу "Місто")

Переглянути відео

Мітки: