Робота із стейкхолдерами: наукове співробітництво між Полтавською державною аграрною академією та Полтавською філією держаної установи "Інститут охорони грунтів України"

Цими днями завідувачі кафедр землеробства і агрохімії ім. В.І.Сазанова, доктор. с.-г.наук Поспєлов С.В., рослинництва доктор с.-г. наук Гангур В.В., екології,збалансованого природокористування та захисту довкілля, кандидат с.-г. наук Міщенко О.В. відвідали Полтавську філію держаної установи "Інститут охорони грунтів України". Директор установи Коваль Володимир Віталіович та його заступник Брегеда Сергій Григорович, випускнини нашого факультету, ознайомили про досягнення організації, специфіку роботи в сучасних умовах земельної реформи, аналітичною базою та специфікацією обстежень та аналізів.

Під час зустрічі обговорили реальні можливості співробітництва: проходження виробничих практик студентами, реалізації науково-освітніх програм і проектів, проведення науково-практичних конференцій, публікації результатів спільної діяльності. Був підписаний договір про наукове співробітництво між Полтавською державною аграрною академією та Полтавською філією держаної установи "Інститут охорони грунтів України"