Розширене засідання робочих груп, присвячене перегляду й оновленню освітніх програм, що реалізуються на кафедрі геоматики, землеустрою та планування територій за першим та другим рівнями вищої освіти

У Полтавському державному аграрному університеті триває публічне обговорення проєктів освітніх програм. 20 грудня 2023 р. відбулось розширене засідання робочих груп, присвячене перегляду й оновленню освітніх програм, що реалізуються на кафедрі геоматики, землеустрою та планування територій за першим та другим рівнями вищої освіти. Метою зібрання стали розробка, перегляд, обговорення та оновлення освітньо-професійних програм «Геодезія та землеустрій» (гарант доц. Вадим Чувпило), «Землеустрій та планування територій» (гарант проф. Сергій Шевчук), «Лісове господарство» (гарант доц. Світлана Нагорна) та «Садово-паркове господарство» (гарант проф. Світлана Гапон).

Захід, організований кафедрою геоматики, землеустрою та планування територій, відбувся за участю науково-педагогічних працівників, здобувачів вищої освіти, роботодавців. Відкрив зустріч та привітав учасників зібрання завідувач кафедри геоматики землеустрою та планування територій професор Сергій Шевчук.Усі освітні програми кафедри отримали схвальні відгуки від рецензентів,  роботодавців та студентів, а також корисні рекомендації щодо їх оновлення та удосконалення. Зокрема, взяли активну участь в обговоренні чи надали свої рекомендації у вигляді рецензій щодо удосконалення освітніх програм:
Ірина Голуб, ФОП Голуб Ірина Анатоліївна, сертифікований інженер-землевпорядник (м. Полтава).
Костянтин Дарчук, кандидат географічних наук, доцент, завідувач кафедри геодезії, картографії та управління територіями Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (м. Чернівці).
Володимир Красовський, кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник, директор Хорольського ботанічного саду (м. Хорол, Полтавська область).
Ольга Лахматова, начальник Управління сертифікації Державної служби України з  питань геодезії, картографії та кадастру (м. Київ).
Ірина Особік, начальник управління містобудування та архітектури Полтавської обласної військової адміністрації (м. Полтава).
Людмила Остапенко, в.о. начальника Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у Полтавській області (м. Полтава).
Дмитро Хмелевський, провідний інженер лісового господарства філії «Полтавське лісове господарство» ДП «Ліси України» (м. Полтава).
Юрій Яремко, доктор економічних наук, професор, директор Навчально-наукового центру «Інститут післядипломної освіти та дорадництва», професор кафедри землеустрою, геодезії та кадастру, Херсонського державного аграрно-економічного університету (м. Кропивницький).
Свої пропозиції щодо оновлення освітніх програм висловила керівниця відділу моніторингу та забезпечення якості освіти, доцент Інна Лавріненко. Здобувачі вищої освіти Єлизавета Вережак, Валерія Чечель, Максим Сальний, Олександра Сенчук також озвучили побажання із оновлення змісту та структури програм. До узагальнення отриманих пропозиціій долучилися професор Сергій Шевчук, професор Світлана Гапон,  доцент Вадим Чувпило, доцент Сергій Біда, доцент Алла Баган, доц. Анна Рибальченко, ст.викл. Роман Куришко.
Учасники зібрання позитивно оцінили проєкти програм, а надані ними рекомендації будуть враховані при затвердженні остаточних редакцій освітньо-професійних програм 2024 року. Публічне обговорення проєктів зазначених освітньо-професійних програм триває до 29 грудня 2023 р., тому усі зацікавлені стейкголдери можуть ознйомитися із ними і висловити свої пропозиції та побажання скориставшись відповідною формою на офіційному веб-сайті Університету https://www.pdau.edu.ua/.../proyekty-osvitnih-program...