Розширення можливостей навчання: ПДАУ підписує меморандум про співпрацю з ФК «IT STEP POLTAVA»

1 квітня 2024 року в рамках Тижня інженерно-технологічного факультету ректор Полтавського державного аграрного університету  Олександр Галич і директор Полтавської філії ФК «IT STEP POLTAVA» Віталій Тищенко підписали меморандум про співпрацю.

Цей документ започатковує стратегічне партнерство, спрямоване на підвищення рівня інформаційної компетентності студентів і забезпечення їм ширшого доступу до навчальних ресурсів.

Згідно з меморандумом передбачаються:
• підготовка тематичних бібліографічних добірок на замовлення;
• консультаційна підтримка пошуку інформації;
• методична допомога з питань ефективного використання бібліотечних ресурсів.

Обидві сторони висловили свою підтримку майбутній співпраці. Зокрема ректор Університету зазначив, що меморандум відкриває студентам нові можливості. Співпраця ПДАУ та ФК «IT STEP POLTAVA» значно розширить їхній доступ до інформаційних ресурсів, сприяючи успішному навчанню та професійному розвитку.

Директор Полтавської філії ФК «IT STEP POLTAVA» Віталій Тищенко висловив упевненість, що спільні зусилля дадуть змогу створити ефективніше середовище для підготовки кваліфікованих ІТ-фахівців.

Партнерство  ФК «IT STEP POLTAVA» та ПДАУ забезпечить студентам доступ до актуальних знань і ресурсів, потрібних для їхнього успішного навчання та майбутньої кар`єри.