Серія знайомств «Креативні й непересічні студенти спеціальності 073 Менеджмент»

Продовжуємо добру традицію знайомити Вас із студентами спеціальності 073 Менеджмент. Минулого разу ми вас знайомили з МОРГУНОМ Микитою – професійним спортсменом з вільної боротьби, А сьогодні ми Вас познайомимо з БОБРОВСЬКИМ Максимом – цікавою особистістю, спортсменом, волонтером та відмінником навчання.
      Отже, до Вашої уваги розповідь від Максима!

Мене звати Максим, я навчаюся на другому курсі на менеджера. Чи я вступив сюди після школи? Ні. Спочатку рік навчався закордоном, вивчав комп’ютерні мережі та промислову електротехніку, подумав що напевно помилився при виборі мови викладання, наступного року вступив на бюджет в КПІ, де усвідомив, що я помилився саме зі спеціальністю. Подруга запропонувала обрати менеджмент в ПДАУ, і я погодився. Це було найкраще рішення за останні 4-ри роки. Цікавий факт всю школу в мене була спецгрупа по фізкультурі, але незважаючи на це я з 10 класу закохався в спорт. Пам’ятаю як до нас прийшов Дмитро Геращенко, розповів про IronMan і, насправді, порадив мені цю ідею. В мене загорівся вогонь, я сказав супер я зроблю це, та почав тренуватися. Якщо б не війна то половину цієї дистанції я б зробив вже цього року в листопаді, але нажаль довелося відмовитися від старту, через війну, але я знаю точно ми обов’язково переможемо, і вже тоді я зроблю це; а поки багато часу займає волонтерство. Плетемо сітки, засалюємо сало; шукаємо матеріали, навіть окопні свічки навчилися робити) як я почав готуватися до тріатлону? Спочатку це був велосипед, я так ганяв на велосипеді Славутич що в 2020 році навіть поїхав на ньому до Києва, не магазину, а міста! За 23 години проїхав 280 км до Преяслава-Хмельницького; а на наступний день поїхав в Бориспіль на концерт а потім в Київ і додому, до Гребінки доїхав на ровері. Біг це також любов, адже як інакше назвати коли одяг кросівки та спробував побігати, та випадково зайняв перше місце так і полюбив біг, за місяць з повного 0 пробіг марафон, а це 42,195 км, плавав в річці. Так як я люблю постійно покращувати свої результати тому вже через рік, я ще раз поїхав до Києва, відстань вже була 350 км, а проїхав я її за 17 годин. Також 3 роки підряд займаю призові місця з бігу у всеукраїнських любительських забігах; можу пробігти марафон за 3 години 11 хвилин; напівмарафон за 1:23:37; 10 км 38:46 а 5 км пролечу за 17хвилин 54секунди) Я дуже люблю спортивний туризм, адже це можливість не лише подивитися на місто, а й побігати новими маршрутами та з новими людьми. Спорт дає можливість не лише розвиватися фізично, а й знайомитися з крутими людьми, та навіть влаштуватися на роботу. І не тільки) Також зараз веду свій ютуб канал, адже хочу розвивати україномовний контент. Розвиваюся сам та намагаюся передавати набуті знання іншим).