Сертифікат школи успішного працівника – поштовх для майбутніх досягнень!

Сертифікати про закінчення школи успішного працівника   одержали 31 студент вишів  міста Полтави. Серед них  і студенти нашого навчального закладу. Це: Філіпова Наталія, Слюсар Дарина, Лях Яна, Худолій Анна, Доценко Руслана, Коцюба Анна та Гончаренко Костянтин.
      Перебуваючи в школі, студенти набули певних лідерських якостей, навчилися працювати в команді, спілкуватися з людьми, складати соціальні проекти,  які представили на розсуд  присутнім на презентації.
      Для учнів школи були проведені семінари, тренінги та зустрічі з успішними людьми, які ділилися з молоддю своїм досвідом у трудовій діяльності.
      Організатори школи, а це Полтавський молодіжний центр праці, дали молоді шанс для побудови свого кращого майбутнього.
      Вітаємо наших успішних студентів з набуттям такого цінного досвіду!