Шановні освітяни, науковці, студенти, аграрії!

Від імені Полтавської державної аграрної академії щиро вітаю вас і всю нашу академічну родину зі святом – Днем Науки!

Переконана, що без плідної наукової діяльності й суттєвих досягнень  жодна держава не має майбутнього, адже це – основа інтелектуального потенціалу країни. Наполеглива праця знаних науковців і молодих учених примножує мудрість, людяність, добро і прискорює добробут усіх громадян України.

Бажаю всім миру, добра й злагоди, щастя та міцного здоров’я, творчого потенціалу, найвагоміших наукових відкриттів на благо колективу й Батьківщини. Пишаюся, що нашу справу підтримує молоде покоління науковців і спільними зусиллями ми наближаємо процвітання нашої країни!

З повагою ректор
Полтавської державної аграрної академії,
професор                                                                                        Валентина АРАНЧІЙ