Щотижня із ПДАУ знайомиться все більше учнів Полтавщини

Інформативний ознайомчий квест про Полтавський державний аграрний університет виявився настільки цікавим для учнівської молоді, що майже щоденно до нас прибувають чергові делегації з полтавських шкіл. Юні гості ПДАУ мають змогу пройти 6 тематичних локацій, які відповідають кожному з наших навчально-наукових підрозділів:
⠀⠀⠀⠀⠀⠀
- навчально-науковий інститут економіки, управління, права та інформаційних технологій, - навчально-науковий інститут агротехнологій, селекції та екології,
- інженерно-технологічний факультет, - факультет ветеринарної медицини,
- факультет обліку та фінансів, - факультет технологій тваринництва та продовольства.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Цього разу до Університету завітали допитливі учні Полтавського навчально-виховного комплексу (ЗНЗ — ДНЗ) № 16, щоб на власні очі побачити мальовничу територію ПДАУ, ознайомитися з освітніми можливостями та перспективами працевлаштування наших випускників.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Проте день виявився максимально насиченим, оскільки, крім екскурсії для гостей із  НВК № 16, відбулася ще й онлайн- презентація ПДАУ для школярів Миргорода!
⠀⠀⠀⠀⠀⠀
До речі, 2 грудня об 11.00, розпочнеться День відкритих дверей ПДАУ, тож запрошуємо усіх охочих до нас у гості!