Шкідливий вплив тютюнопаління на здоров’я людини

22 березня 2021 року під час кураторської години відбулася онлайн-бесіда зі здобувачами вищої освіти 1 курсу спеціальності «Галузеве машинобудування» інженерно-технологічного факультету ПДАА на тему «Шкідливий вплив тютюнопаління на здоров’я людини».

Куратор академічної групи к. т. н., доц. Попов Станіслав ознайомив Дмитра Кольваха, Данила Бородатого, Олексія Федьківа, Максима Козирьова, Валентина Корнієнка, Володимира Плискіна, Владислава Сергієнка, Андрія Ярмолу із однією зі шкідливих звичок людства – курінням тютюну.

Учасники зустрічі обговорили можливості досягнення успіху в сучасному суспільстві без паління; користь і шкоду від вживання цигарок; питання, чи куріння – це потреба організму в нікотині, чи данина сучасній моді. Розглянули категорії населення, які дедалі частіше стають жертвами «тютюнового агресора», хвороби, що спричинені курінням, органи в організмі людини, які найбільше вражає нікотин, шкідливий вплив процесу куріння на стан серцево-судинної системи.

Також зробили історичний екскурс у минуле: розглянули процес розповсюдження тютюну Європою, особливості його застосування, дозволи та заборони.

Куратор навів дані соціологічних досліджень про куріння серед учнівської молоді, чинники, наслідки цієї негативної звички.

Наприкінці зустрічі студенти подякували куратору за змістовну інформацію.

За матеріалами кафедри

галузевого машинобудування