Спортивна студентська спілка України привітала колектив академії!

Від імені спортивної  студентської  спілки України, її президент В.Г. Кремень, привітав керівництво та колектив академії з успішною участю студента  інженерно-технологічного факультету  Камерилова  Дениса на ХХVII Всесвітній літній  Універсіаді, яка відбулася у м. Казані (Російська Федирація).

Разом з усією Україною спортивна студентська спілка  радіє і пишається досягненнями  Дениса, який виборов золоту медаль з веслування на байдарках і каное (каноечетвірка 1000 метрів) та срібну медаль з веслування на байдарках і каное (каное четвірка 500 метрів).

Спортивна студентська спілка  України  дякує ректору, професору Валентині  Іванівні Аранчій, і колективу академії, які доклали значних зусиль і підтримували студента-спортсмена у ході його підготовки та участі в Універсіаді.

Також Спортивна студентська спілка  України   привітала  колектив академії з Днем Незалежності України.