Студент інженерно-технологічного факультету ПДАУ – бронзовий призер міжнародного конкурсу

Здобувач вищої освіти за спеціальністю 208 Агроінженерія Олексій Сльота під керівництвом доцентки кафедри будівництва та професійної освіти інженерно-технологічного факультету ПДАУ Юлії Овсієнко здобув 3-тє місце у ІІ турі Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 015 Професійна освіта (за спеціалізацією), що проводився на базі Кременчуцького національного аграрного університету імені Михайла Остроградського.

Галузева конкурсна комісія розглянула 59 студентських наукових робіт, поданих на конкурс, авторами яких стали 88 студентів українських і закордонних закладів вищої освіти, зокрема University of West London (Англія), Ariel University (Ізраїль), Goethe University Frankfurt (Німеччина), University of Applied Sciences Amberg-Weiden (Німеччина), University of Wroclaw (Польща), Cracow University of Economics (Польща), Vilniaus Gedimino technikos universitetas (Литва), Pavеl Josef Safarik University in Košice (Словаччина), University of Presov (Словаччина) та інші.

За підсумками рецензування галузева комісія обрала 27 найкращих наукових робіт, автори яких були визначені переможцями Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт. За підсумками розгляду наукових робіт Галузева конкурсна комісія спеціальності 015 Професійна освіта (за спеціалізацією) присудила Сльоті Олексію почесне 3-тє місце.

Вітаємо Олексія Сльоту, студента інженерно-технологічного факультету ПДАУ, з призовим місцем і сподіваємося на подальші успіхи на науковій ниві!