Студент Полтавського державного аграрного університету відзначений громадською організацією «Вікімедіа Україна» та Міністерством закордонних справ України

Цього року українська Вікіпедія провела Місяць української дипломатії. Співорганізаторами заходу були громадська організація «Вікімедіа Україна» та Міністерство закордонних справ України.

Кафедра економіки та міжнародних економічних відносин залучила до заходу здобувача вищої освіти Полтавського державного аграрного університету Владислава Лесюка.

У межах Місяця української дипломатії учасники писали про сучасну українську зовнішньополітичну діяльність і її історію, зокрема про українську євроінтеграцію, участь у міжнародних організаціях і про відносини з іншими країнами.

Громадська організація «Вікімедіа Україна» та Міністерство закордонних справ України відзначили всіх активних учасників, зокрема 5 найактивніших, з-поміж яких був Владислав Лесюк. Вони також отримали можливість зустрітися з міністром закордонних справ Дмитром Кулебою.

Лесюк Владислав Станіславович, здобувач вищої освіти ПДАУ