Студент Полтавської державної аграрної академії здобув перемогу в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка

На базі економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 н. р. зі спеціалізації «Економічна аналітика та статистика».

На конкурс надійшло 38 студентських наукових робіт з 23 закладів вищої освіти України. Галузева конкурсна комісія обговорила результати рецензування студентських наукових робіт і визначила претендентів на перемогу – авторів 10 студентських робіт, які посіли 1 – 10 місця в рейтингу.

Переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна аналітика та статистика» став Лесюк Владислав Станіславович – здобувач вищої освіти ступеня магістр 1 курсу освітньо-професійної програми «Менеджмент організацій» спеціальності «Менеджмент» навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій Полтавської державної аграрної академії, який отримав диплом ІІІ ступеня.

Науковий керівник – к.е.н., доцент, докторант, доцент кафедри економіки та міжнародних економічних відносин Калініченко Олександр Володимирович.

Лесюк Владислав Станіславович – здобувач вищої освіти ПДАА

Мітки: