Студентська наукова конференція

27 вересня 2018 року на факультеті економіки та менеджменту відбулася  Студентська наукова конференція.

Головуючим пленарного засідання був доктор економічних наук, професор, завідувач, професор кафедри маркетингу Писаренко Володимир Вікторович, а секретарем – здобувач вищої освіти спеціальності Менеджмент – Трушкіна Руслана Максимівна.
Теми доповідей мали досить широке коло обговорень і згуртували студентську молодь, яка розглянула їх як одні з найважливіших у наш час. Активно до дискусії долучалися й викладачі, задаючи цікаві питання
доповідачам.
Отже, студентська наукова конференція успішно відбулася. Здобувачі вищої освіти доповідали за досить цікавими й неоднорідними між собою темами. Кожен учасник конференції отримав матеріали студентської наукової конференції.