Студентська весна -2013, розпочалася!

Обласний конкурс – фестиваль художньої самодіяльності вищих навчальних закладів Полтавської області розпочався. У нашій академії він зібрав вщент переповнену актову залу.
      Перед журі звітували  самодіяльні аматорські колективи: народний танцювальний колектив «Ярина» (керівник М.Д.Троян), народний ансамбль сучасної пісні «Мал-а-хіт» (керівник С.В.Курбацька, народний фольклорний ансамбль «Маланка» (керівник, заслужений працівник культури України Ю.А. Глущенко, хоровий колектив «Еней» (керівник Миронов В.Г.), ансамбль спортивного танцю (керівник О.В.Сідак), ансамбль баяністів (керівники заслужений діяч мистецтв України О.І.Чухрай та В.М. Амельохін), аматори художнього слова (керівник   С.А.Долженко), гурт КВН «Animal planet» (керівник О.В.Сергієнко).
      Глядачі тепло сприймали виступи  самодіяльних артистів, в залі лунали схвальні вигуки та гучні аплодисменти.