Студенти 1 курсу ННІ АСЕ відвідали вистаку «Почуй військову», яку організувала ГО «Землячки» в Полтавському художньому музеї (галерея мистецтв)

23 лютого 2024 року студенти 1 курсу спеціальності Агрономія відвідали фотовиставку «Почуй військову», яку організувала ГО «Землячки» в Полтавському художньому музеї (галерея мистецтв)

Члени ГО «Землячки» займаються підтримкою та забезпеченням жінок-військових у Силах Оборони України, виконуючи тисячі індивідуальних запитів від захисниць з передової. Окрім того, вони розповідають про жінок на фронті, підтримуючи та популяризуючи культуру "жінка-військова" в Україні та світі.
На сьогодні організація задовольнила понад 15 тис. індивідуальних запитів від захисниць на суму понад 200 млн грн.
Фотовиставка "Почуй військову" — це благодійний проєкт на підтримку жінок, які щодня, без вихідних, стоять на варті нашого життя.
Подивіться їм в очі, почуйте голос, відчуйте близькість війни, адже вона поруч... Подякуйте живим, згадайте загиблих.