Тренінг для старост ОТГ на тему: «Лідерство та активізація місцевої громади».

27 березня 2018 р. завідувач кафедри публічного управління та адміністрування ПДАА, доктор наук з державного управління, професор Лозинська Т. М. в Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій провела тренінг для старост об’єднаних територіальних громад на тему: «Лідерство та активізація  місцевої громади».

У планах кафедри налагодити співробітництво з Полтавським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій на постійній основі.

Мітки: