У Львові проведений ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з агроекології

21–24 квітня на базі Львівського національного аграрного університету був проведений ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з агроекології.

З ПДАА на цій олімпіаді була представлена команда у складі: Дворовенко Катерини, Замазій Ганни та Фесенко Євгенії студенток 3 курсу факультету агротехнології та екології напрям підготовки: 6. 040106 «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування».

В підготовці учасників олімпіади приймали участь викладачі кафедри екології, охорони навколишнього середовища та збалансованого природокористування.

За результатами виконаних теоретичних завдань, комп’ютерних тестувань і творчого конкурсу дипломом ІІІ ступеня була нагороджена Фесенко Євгенія.

Грамоти за кращі знання у теоретичному конкурсі отримали Дворовенко Катерина і Замазій Ганна.

Під час проведення олімпіади оргкомітет ознайомив учасників з освітніми та науковими традиціями й досягненнями Львівського Національного аграрного університету в Дублянах, та забезпечив екскурсійний супровід по історичних і пам’ятних місцях Львова.