У ПДАА запроваджують курс «Інноваційне підприємництво та управління стартап-проєктами»

Доцент кафедри підприємництва і права Дем’яненко Н. В. за ініціативи керівництва Навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій директора Галича О. А. та заступника директора Світличної А. В. пройшла відбір та виграла участь у пілотному проєкті «Підприємницький університет», перший етап якого буде реалізований шляхом упровадження курсу «Інноваційне підприємництво та управління стартап-проєктами».

Протягом 26-28 серпня 2020 р. Наталя проходить попереднє онлайн навчання за тематикою курсу та в подальшому – отримуватиме консультативну допомогу від експертів та менторів YEP.

Програма курсу пройшла рецензування міжнародних партнерів та експертів: Університет штату Північна Кароліна (США), Університет Тарту (Естонія), Тель-Авівський університет та Duco.io (Ізраїль).

Мітки: