У ПДАУ визначили найкращу команду з волейболу серед першокурсників

9 жовтня 2023 року завершився черговий етап Спартакіади першокурсника ПДАУ з волейболу, який організувала і провела кафедра фізичного виховання та спорту. Боротьба команд за перемогу виявилася дуже напруженою. Призерів було виявлено не тільки за кількістю набраних командами очок, а й за допомогою підрахунку коефіцієнта співвідношення партій в усіх іграх.
Перше місце посіла команда навчально-наукового інституту агротехнологій, селекції та екології — безумовна лідерка, яка не програла жодного сету;
друге — команда факультету обліку та фінансів;
бронзовим призером стала команда навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій;
на четвертому місці — команда інженерно-технологічного факультету,
на п'ятому — команда факультету технологій тваринництва та продовольства;
на шостому — команда факультету ветеринарної медицини.

Дякуємо всім учасникам змагань і вболівальникам за вир емоцій та гарний настрій!