Участь представників інженерно-технологічного факультету в Лізі сміху 2023

Уже п’яту весну поспіль у Полтавському державному аграрному університеті проводиться чемпіонат Університету з гумору на Кубок ректора, або як його ще називають «Ліга сміху», у якому здобувачі вищої освіти нашого факультету завжди з радістю беруть участь. Тож цього року чемпіонат відбувся 25 квітня, а всі зібрані під час його проведення благодійні внески були направлені на підтримку ЗСУ.

Команди від кожного навчально-наукового підрозділу ПДАУ показали гарні результати. Їхні виступи оцінювало журі у такому складі: ректор ПДАУ Валентина Аранчій, перший проректор Олександр Галич, учасники команди «СМТ» Владислав Стеблівський, Владислав Севрюков, Євгеній Жадан, випускниця ПДАУ, відома тікток-блогерка Даша Євтух. Тож  переможцями стали студенти команди «Світло» навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій ПДАУ.

Але, звичайно, студенти нашого факультету для нас були найкращими. До складу нашої команди «ХТО ЗНА?» входили студенти 1 курсу спеціальності 208 Агроінженерія Підгорна Валерія, Таранець Роман, Ковтун Станіслав; 2 й 3 курсів спеціальності 208 Агроінженерія Волинець Ярослав і Ліщук Владислав; 1 курсу спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія Клименко Юрій.

Чемпіонат складався з двох конкурсів — «Полотно» та «Театральний номер». Для участі в конкурсі «Театральний номер» від нашої команди була запрошена «зірка» — випускник інженерно-технологічного факультету Тарасовський Олександр, капітан команди Збірна Механіків, чемпіон третього Кубка ректора з гумору ПДАА 2018 року, фіналіст Полтавської Ліги сміху 2019 року, фіналіст Ліги сміху м. Золотоноша 2021 року, суперфіналіст Київської ліги сміху 2021 року, учасник Одеської Ліги сміху 2021 року, віцечемпіон Кубка гумору м. Кременчук 2021 року.

Ми вдячні кожному, хто долучився до дійства та підтримав гравців бурхливими оплесками, а ЗСУ — донатом.<