Участь студентів ПДАА у роботі Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції молодих вчених і заключне робоче засідання студентського наукового гуртка «Науковий пошук»

У цьому навчальному році заключне робоче засідання студентського наукового гуртка «Науковий пошук» кафедри галузевого машинобудування Полтавської державної аграрної академії відбулося онлайн.

28 травня 2021 року здобувачі вищої освіти разом із науковими керівниками взяли участь у підбитті підсумків роботи ІІІ Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції молодих вчених із міжнародною участю «Новітні інформаційні технології в освіті і науці», що була заочно проведена 11–12 травня 2021 року на базі Університету імені Григорія Сковороди в Переяславі. Метою наукового заходу було залучення студентів до науково-практичної діяльності, а також стимулювання та підтримка наукової діяльності молоді з прикладних досліджень у галузі інформаційно-комунікаційних технологій.
Загалом у роботі конференції взяло участь понад 80 молодих науковців із різних закладів освіти: Державного університету «Житомирська політехніка», Тираспільского державного університету (м. Кишинів, Республіка Молдова), Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя та Інституту інформаційних засобів навчання НАПН України. Полтавська державна аграрна академія була співорганізатором науково-практичної конференції.
Студенти ПДАА активно долучилися до роботи секції «Комп’ютерне моделювання у вивченні математики». Активними учасниками зустрічі стали: Карина Рубанська (навчально-науковий інститут економіки, управління, права та інформаційних технологій, спеціальність 073 Менеджмент), Данило Бородатий (спеціальність 133 Галузеве машинобудування), Дмитро Кольвах (спеціальність 133 Галузеве машинобудування), Олексій Сльота (спеціальність 208 Агроінженерія), Анастасія Вальковська (спеціальність 208 Агроінженерія), Олександр Діденко (133 Галузеве машинобудування), Володимир Аранчій (133 Галузеве машинобудування), а також їхні наукові керівниці Ю. І. Овсієнко, к. пед. н., доцентка, та Рижкова Т. Ю., ст. викладачка.
Усі учасники конференції мали нагоду виступити із доповіддю, коротким повідомленням, представити презентацію результатів наукових досліджень, поставити запитання як доповідачам, так і організаторам конференції. Підготовлені доповіді учасників мали актуальну тематику, були ґрунтовними й цікавими. За результатами роботи конференції планується випуск збірника її матеріалів.
Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю між закладами вищої освіти і науковими школами України і зарубіжжя.