Участь у засіданні Президії НААН професора В. Гангура

25 січня 2023 року, завідувач кафедри рослинництва Навчально –наукового інституту агротехнологій, селекції та екології Полтавського державного аграрного університету Володимир Гангур взяв участь у засіданні Президії НААН із розгляду питання порядку денного: «Сучасний стан та перспективи формування систем землеробства та землекористування в контексті локальних та глобальних викликів: науковий супровід та ефективність впровадження», яка проходила в режимі відеоконференції на платформі Zoom. Змістовну доповідь з цього питання зробив ТКАЧЕНКО Микола Адамович – директор Національного наукового центру «Інститут землеробства НААН», доктор с.-г. наук, член-кореспондент НААН.

Микола Адамович відзначив, що «нині й на перспективу, стратегічні напрями аграрної науки України знаходитимуться у векторі подальшої розбудови та сприяння сталому розвитку сільського господарства держави. У цьому контексті безперечно важливим є зосередження інтелектуальних зусиль та матеріально-технічних резервів сучасної аграрної науки на розробленні наукових основ інноваційного спрямування розвитку основоположної його галузі –землеробства у системі ефективного землекористування на еколого-ландшафтній основі, що значною мірою забезпечить продовольчу і національну безпеку України».