Участь в 1 етапі XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка

У листопаді 2023 р. здобувачка вищої освіти 1 курсу ОПП Готельно-ресторанна справа Сахацька Анна взяла участь в 1 етапі XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка. Цей захід спрямований на підтримку та розвиток талановитих молодих авторів у галузі мови та літератури. Конкурс надав учасникам можливість продемонструвати свою творчість та здібності, а також сприяв міжнародному обміну літературними ідеями та культурним досвідом. За результатами конкурсу, Анна була нагороджена грамотою за 2 місце. Робота студентки присвячувалася майбутньому українських дітей і викликам, із якими кожному доводиться стикатися, роздумам над майбутнім української молоді. Головна ідея творчої розробки здобувачки полягала в надзвичайному значенні зусиль, які вкладаються у самовдосконалення та розвиток особистості сьогодні з метою досягнення поставлених цілей у майбутньому.