Учні ЗОШ № 4 завітали на екскурсію до ПДАУ

Наприкінці листопада працівники Полтавського державного аграрного університету організували змістовне та цікаве дозвілля для учнів загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 4 Полтавської міської ради Полтавської області. Традиційно у проведенні заходу допомагав студентський Сенат ПДАУ.

Під час квесту юні гості пройшли 6 тематичних локацій, що відповідають кожному з наших навчально-наукових підрозділів, а саме:
- навчально-науковий інститут економіки, управління, права та інформаційних технологій,
- навчально-науковий інститут агротехнологій, селекції та екології,
- інженерно-технологічний факультет,
- факультет ветеринарної медицини,
- факультет обліку та фінансів,
- факультет технологій тваринництва та продовольства.

Майбутніх вступників ознайомили зі спеціальностями, які можна опанувати у Полтавському державному аграрному університеті. Жваве спілкування та непідробне зацікавлення школярів доводять важливість подібних екскурсій для профорієнтації учнівської молоді.