Українські народні традиції відроджуються!

6 листопада 2013 року бібліотекарем Локес Наталією Володимирівною за підтримки кураторів академічних груп  Михайлютенко Світлани Михайлівни та Щербакової Наталії Сергіївни для студентів 1-го курсу факультету ветеринарної медицини був організований і проведений виховний захід, присвячений відзначенню 155-річчя від дня народження Марії Башкирцевої, видатної художниці, нашої землячки.

В рамках проведення заходу студенти відвідали Диканську картинну галерею імені М. Башкирцевої, в якій ознайомилися з життєвим і творчим шляхом художниці. Ведучими на обговоренні були   Чипенко Віталій, Лапоног Анна, Булаєнко Анастасія та Гевла Марина.

Також,  у цей день, студенти відвідали Миколаївську церкву в м. Диканька. Справжнім святом стало для молоді відвідання Народного музею українського весілля в с. Великі Будища, в якому вони не просто ознайомилися з українськими весільними традиціями, а і безпосередньо взяли участь у театралізованому дійстві.