Успіх студентів-менеджерів на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, який відбувся у Державному університеті «Житомирська політехніка»

На базі Державного університету «Житомирська політехніка» відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації Підприємництво.

На конкурс надійшло 126 студентських наукових робіт із 51 закладу вищої освіти. Рецензування кожної роботи здійснювалося двома незалежними членами галузевої конкурсної комісії за 100-бальною шкалою з подальшим підрахунком сумарного балу (максимум – 200 балів).

Конкурсна комісія ухвалила рішення про нагородження наукової роботи здобувачів вищої освіти ступеня магістр освітньо-професійної програми Менеджмент організацій спеціальності 073 Менеджмент Іщенка Миколи та Мирошника Віталія «Логістичний сервіс як один із шляхів активізації підприємницької діяльності суб’єктів господарювання» дипломом ІІ ступеня (підсумковий результат – 163 бали).

Іщенко Микола та Мирошник Віталій – здобувачі вищої освіти Полтавської державної аграрної академії

Наукове дослідження виконано на кафедрі менеджменту під керівництвом к.е.н., доцента, доцента кафедри менеджменту Воронько-Невідничої Тетяни Вікторівни.

Вітаємо наших переможців, бажаємо авторам та керівнику роботи подальших наукових досягнень та успіхів!