Увага! Подовжено термін подачі конкурсних робіт на V Всеукраїнський конкурс...

УВАГА! ПРОДОВЖЕНО ТЕРМІН ПОДАЧІ КОНКУРСНИХ РОБІТ НА V ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС НАУКОВИХ РОБІТ
ТА І КОНКУРС МІКРОГРАНТІВ НА РЕАЛІЗАЦІЮ ПРОЕКТІВ
"СТАЛИЙ РОЗВИТОК ЗА УЧАСТІ МІСЦЕВИХ ГРОМАД"

Національна мережа партнерських університетів «Вищі навчальні заклади та сталий розвиток громад» за підтримки спільного Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» оголошує V Всеукраїнський конкурс наукових робіт та І конкурс мікрогрантів на реалізацію студентських проектів з тематичного напряму «Сталий розвиток за участі місцевих громад».

Наукові роботи та проекти мають ґрунтуватись на результатах самостійного дослідження одного з аспектів розвитку громад в Україні.

Наукові роботи та проекти потрібно подати до 20 травня.

За умовами конкурсу всі роботи мають пройти попередній відбір. Тому надсилати їх можна до 18.00 20 травня за електронною адресою Bardinatan@gmail.com.

Самостійно відправлені роботи участь у конкурсі брати не будуть.

Детальна інформація про конкурс наукових робіт (анкета учасника, перелік тем)

Інформація про І конкурс мікрогрантів на реалізацію студентських проектів з тематичного напряму «Сталий розвиток за участі місцевих громад» за ПОСИЛАННЯМ (шаблон заяви на участь в конкурсі).

Цінні призи гарантуються;)

Всю додаткову інформацію можна знайти у своєму деканаті або
за телефоном +380666271679,
Тетяна Бардіна,
адміністративний корпус, каб.4, ауд.485
Ресурсний центр зі сталого розвитку.

Мітки: