В академії продовжують популяризувати Цілі сталого розвитку ООН

13-14 листопада студенти академії стали учасниками тренінгу з популяризації Цілей сталого розвитку (https://www.pdaa.edu.ua/news/spivpracya-z-mizhnarodnymy-proektamy-prodov... ), а зараз і самі навчають своїх однолітків.

 


Подолати бідність, вирішити проблеми голоду, забезпечити мир та справедливість на Землі – це лише частина цілей сталого розвитку, які пропонує світова спільнота. Усього їх 17 і досягти їх ми маємо до 2030 року. Вони є взаємопов'язаними, кожна країна визначила для себе декілька пріоритетних. Популяризацією цих цілей займаються і у Полтавській державній аграрній академії.
На перший погляд може здатися, що глобальні цілі для всієї планети, не стосуються студента, але розбираючи кожну ціль окремо – «Ні бідності», «Гендерна рівність», «Забезпечення життя на землі», «Мир і справедливість», «Співпраця заради розвитку» розуміємо, що кожна з них, стосується кожної людини на планеті і студента в тому числі.
Як популяризувати Цілі сталого розвитку цього разу вчили студентів Коледжу управління, економіки і права ПДАА.

 

   


Як зазначила Марина Редунова, голова Студентської ради Коледжу управління, економіки і права ПДАА: «Для себе ми хочемо зрозуміти, як покращити навколишнє середовище, як зробити нашу країну чистішою, дізнатися як позбавитися бідності».


Цього дня в якості тренерів – також студенти.
Валерія Будаква, студентка другого курсу ПДАА:
- Це дуже великий досвід для мене і для моїх колег-студентів, тому що ми матимемо змогу навчитися якимось навичкам, здібностям організаторським, тому що ми – майбутні менеджери і управлінці,  це буде дуже корисний досвід для нас.
Вероніка Куркіна, студентка ПДАА:
- Це не звичайні лекції, а використовуються інтерактивні методи, неформальна освіта. Поєднуючи інтерактивні методи, такі, як тімбілдинг, ігри рухливі, щоб студенти і слухачі не сиділи просто, і не слухали нас і викладачів, щоб їм було цікавіше сприймати дану інформацію, ми подаємо її таким інтерактивним шляхом.


Загалом подібні пізнавальні тренінги у ПДАА планують провести для студентів усіх структурних підрозділів академії. Рлзвиваючи студента – формуємо майбутнє країни!

 


Інформацію підготовлено за матеріалами телеканалу «Місто»

Факультети: 

Аудиторія: 

Мітки: 

Діяльність: