В день науки майстер-клас від науковців щодо якості свинини

17 травня поточного року на кафедрі розведення і генетики сільськогосподарських тварин факультету ТВПП відбулася науково-практична конференція «Генезис  порід сільськогосподарських тварин», яка пройшла за участі науковців Полтавської державної аграрної академії Войтенко С.Л., Тендітника В.С.,  Мʼякої С.І., Кравченко О.І., Васильєвої О.І., Шаферівського Б.С, а також Інституту свинарства та АПВ – Баньковської І.Б. та  здобувачі вищої освіти факультетів ТВППТ, харчової технології та ветеринарної медицини.

Науковці у вигляді майстер-класу  висвітлили проблему якості продукції тваринництва і разом із  студентами провели за дегустацію сала різної якості, зокрема : сала в чорному шоколаді, сала в білому шоколаді, сала медового, сала миргородської породи, сала сухого посолу, сала з часником, сала від студентів.

Мітки: