Відбулася конференція «Інноваційні аспекти систем безпеки праці, захисту інтелектуальної власності»

Відбулася всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Інноваційні аспекти систем безпеки праці, захисту інтелектуальної власності»

На базі кафедри «Безпека життєдіяльності», інженерно-технологічного факультету 30-31 березня відбулася всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція з проблем стану охорони праці та цивільного захисту в нашій державі (дистанційна форма) за темою: «Інноваційні аспекти систем безпеки праці, захисту інтелектуальної власності». В заході прийняли участь більше 70 учасників з різних навчальних закладів України.

Співорганізаторами заходу виступили: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, інститут інтелектуальної власності НУ «Одеська юридична академія» в м. Києві, управління держпраці у Полтавській області, обласний навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД Полтавської області, управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Полтавській області.

31 березня до Дня охорони проведений круглий стіл «Аспекти безпеки праці, життя та довкілля людини».

В роботі круглого столу взяли участь:

Шумейко В.О.
начальник відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці
у Полтавській області м. Полтава

Щербак О.В.
Заступник начальника Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і профзахворювань у Полтавській області м. Полтава

Пиляй В.В.
викладач обласних та міста Полтава курсів удосконалення керівних кадрів 3 категорії Навчально-методичний центр цивільного захисту
та безпеки життєдіяльності Полтавської області

Вірченко Т.С.
методист обласного методичного кабінету, Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області

Цина А.Ю.
д.п.н., проф. зав. кафедри ВІТ та БЖД, Полтавський національний педагогічний
університет імені В.Г. Короленка м. Полтава

Кондель В.М.
кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри виробничо-
інформаційних технологій та безпеки життєдіяльності

Студенти з найкращими доповідями відзначені грамотами:

Кафедра БЖД висловлює подяку учасникам за роботу в круглому столі.