Відбувся брейн-ринг, присвячений Всесвітньому Дню охорони праці

26 квітня на базі кафедри безпеки життєдіяльності Полтавської державної аграрної академії відбувся брейн-ринг, присвячений Всесвітньому Дню охорони праці (28 квітня) під девізом «Захищене і здорове покоління», який збігається із завданням і метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, що відзначається 12 червня.
У брейн-рингу приймали участь команди здобувачів вищої освіти шести факультетів.
Склад жюрі: завідувач кафедри БЖД доцент Лапенко Т.Г., доцент кафедри Опара Н.М., інженер з охорони праці академії Коваленко О.М., заступник декана доцент Овсієнко Ю.І.; ведуча – старший викладач кафедри Дрожчана О.У.

І призове місце зайняла команда здобувачів вищої освіти факультету обліку та фінансів.

ІІ призове місце зайняла команда здобувачів вищої освіти інженерно-технологічного факультету

ІІІ призове місце  зайняла команда здобувачів вищої освіти факультету ветеринарної медицини

Подяка всім учасникам брейн-рингу.

Мітки: