Вісім найперспективніших бізнес-планів

90 студентів ПДАУ обрали для вивчення дисципліну «Відкриття власної справи». В межах курсу студенти вчилися шукати особливу бізнес-ідею, юридично оформляти бізнес, управляти фінансами, розробляти маркетигову стратегію та SMM, знаходити джерела фінансування та будувати ефективну комунікацію в підприємництві.

Для оцінки бізнес-планів 20.05.2021 р. були запрошені успішні креативні підприємці, що працюють у сферах ринку, які обрали студенти:
Григоренко Олександр – один із співвласників кав’ярні «Арома Кава» в місті Полтава;
Слєдков Віталій – ТОВ «Авенезер», будівництво й управління комерційною нерухомістю;
Слєдкова Ярослава – керівниця Трініті Холл і танцювальної студії «Трініті».

Директор ННІ ЕУПІТ Галич Олександр і його заступниця Світлична Алла наголосили на важливості колаборації науковців і підприємців.

Кращими проєктами стали роботи Костенка Ігоря, Жадан Юлії, Сєнічкіної Світлани, Нікітенко Насті, Кузьменко Валерії, Пухлякової Юлії, Значко Євгенії та Лях Карини. Тренерка – Дем’яненко Наталія, доцентка кафедри підприємництва і права.

Креативний стендапер Трахтенберг Владислав показав творчий підхід до бізнесу

Студенти подякували викладачам і представникам бізнесу за отримані в межах курсу знання і можливості!