Вітаємо аспірантку факультету ТТП Альону Сябро з успішним захистом дисертації!

Для науковця захист кандидатської дисертації — важливий крок на шляху професійного становлення. Ми щиро раді за кожного нашого співробітника, чия кропітка праця увінчується успіхом.

⠀⠀⠀⠀⠀
Аспірантка кафедри технології виробництва продукції тваринництва Альона Сябро успішно захистила дисертацію на тему "Вплив прооксидантно-антиоксидантного гомеостазу на формування відтворної здатності свиней та способи корекції" для здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство за спеціальністю 204 Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва. Науковий керівник роботи — декан факультету ТТП доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник, заслужений діяч науки і техніки України, академік Академії наук вищої освіти України Анатолій Шостя.
⠀⠀⠀⠀⠀
Вітаємо пані Альону з цією перемогою! Бажаємо міцного здоров'я, нових професійних здобутків і життєвого успіху!