Вітаємо бакалаврів ПДАУ спеціальності 073 Менеджмент з блискучим захистом кваліфікаційних робіт!!!

16 червня 2021 року відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти спеціальності Менеджмент.

На початку захисту виголосили привітальне слово голова екзаменаційної комісії Сергій Марчишинець, директор Управління інфраструктури та цифрової трансформації облдержадміністрації; Алла Світлична, директорка навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій, к. е. н., доцентка, та Тетяна Воронько-Невіднича, завідувачка кафедри менеджменту, к. е. н., доцентка.

До складу екзаменаційної комісії також увійшли: Дмитро Дячков, д. е. н., доцент, Ірина Шульженко, к. е. н., доцентка, Вікторія Вороніна, к. е. н., доцентка.

Під час захисту робіт випускники продемонстрували набуті компетенції, високий рівень підготовки та сформований професіоналізм у здобутій спеціальності.

Бажаємо подальших успіхів і творчого натхнення!!!