Вітаємо нашу переможницю, студентку ПДАА Баклицьку Анну, та її наставника Сизоненко Н. М.

Диплом за III місце в обласному етапі XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

16 лютого 2019 року в Полтавській гімназії «Здоров’я» № 14 відбувся IV  (всеукраїнський) етап XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в Полтавській області.

Виконанню завдань передувала церемонія нагородження переможців III (обласного) етапу. В урочистій та святковій атмосфері організатори конкурсу відзначили наполегливу працю знавців української мови дипломами та пам’ятними подарунками, а вчителів та викладачів, які їх підготували, – грамотами.

Дипломом за III місце в обласному етапі XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в Полтавській області нагороджено Баклицьку Анну – студентку I курсу спеціальності «Ветеринарна медицина» Полтавської державної аграрної академії.

Вітаємо нашу переможницю та її наставника – Сизоненко Наталію Миколаївну, к. філол. н., доцента, доцента кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін!

Викладачі кафедри

гуманітарних і соціальних дисциплін