Вітаємо наших переможців!

22 квітня 2021 року на базі Одеського національного економічного університету відбулася підсумкова науково-практична онлайн-конференція II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент організацій».

У конференції взяли участь 33 студенти, працювало п’ять секцій.

Полтавську державну аграрну академію представляв здобувач вищої освіти ступеня магістра спеціальності 073 «Менеджмент» Лесюк Владислав Станіславович під керівництвом Овчарук Олени Михайлівни, к. е. н., доцентки кафедри менеджменту, з науковою роботою на тему «Організаційно-управлінські аспекти удосконалення структури персоналу підприємства».

За підсумками роботи комісії Лесюк Владислав став переможцем і отримав диплом ІIІ ступеня.

Щиро вітаємо Владислава та його керівницю Овчарук Олену Михайлівну із перемогою в конкурсі! Зичимо їм міцного здоров’я та нових здобутків на науковій ниві!

Мітки: