Вітаємо юних менеджерів!!!

Результати Конкурсу студентських наукових робіт з актуальних проблем управління для закладів вищої освіти І – ІІ рівнів акредитації

галузі знань 07 «Управління та адміністрування»

2019-2020 навчального року

Приємно, що українська молодь, починаючи зі школи – коледжу – технікуму має наснагу до науки, а особливо, до менеджерського спрямування.

Кафедра менеджменту Полтавської державної аграрної академії тісно співпрацює з багатьма закладами вищої освіти І‒ІІ рівнів акредитації не тільки в сенсі профорієнтаційної роботи, але й методичної, наукової, підвищення кваліфікації для викладачів коледжів.

З метою підтримки талановитої молоді кафедра менеджменту ПДАА ініціювала проведення Конкурсу студентських наукових робіт з актуальних проблем управління для закладів вищої освіти І–ІІ рівнів акредитації галузі знань 07 «Управління та адміністрування» 2019-2020 н. р.

Конкурс відбувся в заочно-дистанційній формі. Для участі у Конкурсі було подано студентські наукові роботи, авторами яких стали студенти із закладів вищої освіти І–ІІ рівнів акредитації різних районів України.

Юні науковці у своїх дослідженнях вивчили широке коло питань: методологічні аспекти економічного управління підприємством; реалізація функцій менеджменту; удосконалення системи управління місцевими фінансами; застосування сучасних мотиваційних систем та їх вплив на успіх організації; зайнятість населення України; сучасна реклама та її вплив на споживача на сучасному підприємстві; фактори зростання прибутковості діяльності підприємства та ін.

Список переможців Конкурсу студентських наукових робіт з актуальних проблем управління для закладів вищої освіти І–ІІ рівнів акредитації галузі знань 07 «Управління та адміністрування»:

Студенти

ВУЗ

Керівник

Тема роботи

Зеленський Денис Русланович

Хорольський агропромисловий коледж

Бойко Юлія Вікторівна

Застосування сучасних мотиваційних систем та їх вплив на успіх організації

Бондаренко Наталія Станіславівна

Кухта Катерина Олексіївна

Зовнішньоекономічна діяльність на матеріалах ПАТ «Пирятинський сирзавод»

Терех Ірина Михайлівна

Заліщицький аграрний коледж імені Є. Храпливого

Марусик Марія Яківна

Удосконалення системи управління місцевими фінансами в умовах децентралізації влади в Україні

Аляб՚єва Анна Олександрівна

Луганський національний аграрний університет

Балдик Денис Олександрович

Зайнятість населення України

Шкурат Вадим Станіславович

Пономаренко  Вікторія Олександрівна

Сучасна реклама та її вплив на споживача на сучасному підприємстві

Ледкова

Христина

Володимирівна

Дніпровський державний коледж технологій та дизайну

Гейко Людмила Володимирівна

Методологічні аспекти економічного управління підприємством

Моцаренко  Ксенія Юріївна

Никоденко Єлизавета

Олександрівна

Кропивницький коледж харчування та торгівлі

Олексієнко Людмила Миколаївна

Реалізація функцій менеджменту на торговельних підприємствах Кіровоградщини

Калатур Іван Андрійович

Бойко Людмила Анатоліївна

Моделі урядового регулювання економіки

Грабаренко Анна Сергіїна

Бойко Людмила Анатоліївна

Фактори зростання прибутковості діяльності підприємства

Куришко Денис Андрійович

Пономаренко Вікторія Олександрівна

Товаропостачання роздрібної торгівельної мережі

Дипломи та відзнаки науковим керівникам авторів-переможців буде розіслано поштою.

Дякуємо всім за співпрацю! Бажаємо творчих успіхів і наукових досягнень на благо рідної України!

За додатковою інформацією звертатися за номером: 0936649677, контактна особа – секретар конкурсної комісії, к.е.н., доцент, доцент кафедри менеджменту Вороніна Вікторія Леонідівна. Електронна адреса: konf073men@gmail.com

Мітки: