Всеукраїнський конкурс дипломних робіт зі спеціальності «Економіка підприємства» 2011 р.

Про Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів навчальних закладів освіти із спеціальності «Економіка підприємства»

17 – 18 листопада 2011 р. у Донецькому національному університеті економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського проведено Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів навчальних закладів освіти із спеціальності «Економіка підприємства».

Надіслано всього 199 робіт, з яких 128 дипломних робіт ОКР «Магістр», 71 – роботи ОКР «Спеціаліст».

На конкурс дипломних робіт магістрів та спеціалістів подали 64 Вищих навчальних закладів з 30 міст всіх регіонів України. Полтавська державна аграрна академія надіслала 2 дипломні роботи ОКР «Магістр» та 2 роботи ОКР «Спеціаліст».

Результати конкурсу дипломних робіт:

Гарбал Вікторія Іванівна (ОКР «Магістр») зайняла І місце. Тема дипломної роботи: «Обґрунтування стратегії маркетингу в аграрних підприємствах» (за матеріалами аграрних підприємств Полтавського району Полтавської області). Науковий керівник – к.е.н., доцент Писаренко В. В.

Отримані грамоти за наступними номінаціями:

• Левківська Марія Михайлівна (ОКР «Магістр») – за застосування найбільш оригінальної методики дослідження. Тема дипломної роботи: «Економічна ефективність виробництва свинини на м’ясо та шляхи її підвищення у господарських товариствах» (за матеріалами господарських товариств Полтавського району Полтавської області). Науковий керівник – к.е.н., доцент Сосновська О. О.
  • Глущенко Маргарита Сергіївна (ОКР «Спеціаліст») – за найвищий економічний ефект від проектних пропозицій. Тема дипломної роботи: «Економічна ефективність виробництва молока та шляхи її підвищення» (за матеріалами ТОВ «АФ «ім. Довженка» Шишацького району Полтавської області). Науковий керівник – к.е.н., доцент Алдохіна Н. І.
  • Панченко Ірина Вікторівна (ОКР «Спеціаліст») – за застосування найбільш оригінальної методики дослідження. Тема дипломної роботи: «Економічна ефективність виробництва соняшнику та шляхи її підвищення» (за матеріалами ПАФ «Україна» Великобагачанського району Полтавської області). Науковий керівник – к.е.н. Самойлик Ю. В.

Мітки: