Всім добре знайома гра «Що? Де? Коли?», відбулась в нашій академії 8 квітня

Взяли участь та гідно представили себе та свої факультети такі команди : ФОФ- БМС; ІТФ-ХАрАшо; ФАТЕ-Capsela burta pastoris. Вони -  студенти-сміливці,які виявились досить прудкими,оригінальними та сміливими.
Як більшість ігор,наша розпочалась з нагадування правил. Питання задавали різні,як складні,так і прості,що могло легко збити з пантелику наших сміливців,які тримались гідно та достойно! З кожною відповіддю гра ускладнювалась та ставала більш цікавою,насиченою та емоційною.
Вибороли свою бажану перемогу ФАТЕ . Хоча гра була важкою,хотілось би відмітити терпіння та толерантність,яку виказували суперники між собою.
Студентська Рада академії не зупиниться на цьому,чим далі – тим вище. Різноманітні ігри,тренінги – це все для нас,студентів,для того,щоб нам було чим займатись,що згадати. Приходьте, приймайте участь та перемагайте!
Ще раз хотілось би привітати команду Capsela burta pastoris   з перемогою!