Вибір професії – важливий крок у майбутнє

Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір подальшого шляху навчання і праці, свого місця в житті. Профорієнтація є одним із видів допомоги людині в усвідомленні своїх цілей, потреб, цінностей, самовизначенні. Головним завданням такої роботи є надання випускникам шкіл та коледжів практичних порад і рекомендацій з особистісного розвитку й успішного вибору професійного шляху від фахівців.

Представники деканату факультету ветеринарної медицини Полтавської державної аграрної академії побували у Липковатівському аграрному коледжі (Харківська область) – одному із найстаріших закладів освіти України. Під час зустрічі зі здобувачами освіти було висвітлено сучасні тенденції розвитку ветеринарної медицини, надано інформацію про спеціальності та освітні програми Полтавської державної аграрної академії.