Вибір професії – важливий крок у майбутнє

Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір подальшого шляху навчання і праці, свого місця в житті. Профорієнтація є одним із видів допомоги людині в усвідомленні своїх цілей, потреб, цінностей, самовизначенні. Головним завданням такої роботи є надання випускникам шкіл та коледжів практичних порад і рекомендацій з особистісного розвитку й успішного вибору професійного шляху від фахівців.

Представники деканату факультету ветеринарної медицини Полтавської державної аграрної академії побували у Липковатівському аграрному коледжі (Харківська область) – одному із найстаріших закладів освіти України. Під час зустрічі зі здобувачами освіти було висвітлено сучасні тенденції розвитку ветеринарної медицини, надано інформацію про спеціальності та освітні програми Полтавської державної аграрної академії.

Факультети: