Виховний захід на тему «Міжнародний день боротьби з насильством та булінгом у закладах освіти»

З 2020 року, за рішенням ЮНЕСКО, у перший четвер листопада відзначається Міжнародний день боротьби з насильством і булінгом у закладах освіти. Це важливе нагадування для всього світу про те, що будь-яка форма насильства у закладах освіти порушує право на здоров'я, добробут та освіту учнів. Із проявом булінгу зіштовхується майже кожна третя дитина, а кожен десятий учень стає жертвою кіберзалякування.
2 листопада з метою виховної роботи був проведений захід зі здобувачами вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за освітньо-професійною програмою Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва на тему «Міжнародний день боротьби з насильством та булінгом у закладах освіти». Була організована зустріч студентів з інспектором патрульної служби поліції Русланом Возницею, який розповів про види, стереотипи прояву домашнього насильства, дії в конкретних ситуаціях.
Вдячні представнику поліції за цікаву зустріч!